Zabezpieczenia finansowe

Platynowa Ochrona stanowi zabezpieczenie przed nieprzewidywanymi sytuacjami, szczególnie w przypadku kredytu lub hipoteki. W podstawowym wariancie świadczenia finansowe wypłacane są w sytuacji śmierci, zaś po zakupie Programu Ochronnego, również w przypadku poważnej choroby, inwalidztwa lub pobytu w szpitalu. To długoterminowe zabezpieczenie Twoich zobowiązań finansowych.

Z umowy mogą skorzystać osoby w wieku od 18 do 65 lat i może zostać zawarta na okres jednego roku, z możliwością przedłużenia na kolejne roczne okresy bez dodatkowych formalności. Istnieje możliwość, aby składka zabezpieczenia finansowego mogła zostać opłacona w wariancie rocznym, półrocznym, kwartalnym, miesięcznym lub jednorazowym, zaś jej wysokość uzależniona jest miedzy innymi od wielu Klienta lub wykonywanego zawodu.

Opcje dodatkowe

Pieniądze pod parasolem ochronnym
źródło: kutlertaxresolution.com

W ofercie znajdują się dodatkowe opcje, które rozszerzają zakres Platynowej Ochrony. W umowie może zostać uwzględniony zgon w wyniku wypadku, zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego, pobyt w szpitalu czy poważna choroba. Również WARTA Assistance Medyczny stanowi zabezpieczenie w przypadku pomocy w nagłych przypadkach, na przykład gwarantuje pokrycie kosztów wizyty u lekarza, dostawę leków czy transport do lekarza